Aktualitet

Politike

Showbiz

Zaimina Vasjari nënë për herë të dytë, këngëtarja konfirmon shtatzëninë dhe zbulon se është...

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Zaimina, nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram. Në imazhin bardh e zi, ajo shfaqet...

Donaldi e puthi ‘me zor’ brenda shtëpisë së Big Brother? / Reagon për herë...

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një moment emocionues per dyshen por edhe per...

Fifi me shkop nëpër shtëpi, Semi e frikësuar qan me dënesë pas sherrit me...

Situata brenda shtëpisë së Big Brother po agravon çdo ditë e më tepër dhe publikut po i servohen pamje jo të këndshme nga zënkat...

“Ça katunare”/ Xhensila Myrtezaj publikon fotot seksi, fansat nisin ta kritikojnë! Ja arsyeja

Xhensila Myrtezaj tërheq shpesh herë vëmendje me linjat trupore seksi, të cilat nuk nguron t’i nxjerrë në pah me anë të veshjeve të ngushta.  Ditën...

Sport

Shendeti

Turizem

Teknologji

Showbiz

Me te lexuarat