Aktualitet

Politike

Showbiz

Pas debatit të fortë/ Një tjetër banor gati të lërë shtëpinë e ‘Big Brother...

Konkurrenti i “Big Brother VIP” Valoni ka marrë në konsideratë mundësinë e largimit nga shtëpia. Shkak është bërë një debat mes tij dhe Antonelës,...

“Nëse të pyesin a je i lidhur çfarë do thuash?” Donaldi jep përgjigjen e...

Afrimitetit mes Donaldit dhe Beatrix ka krijuar sëfundmi shumë dyshime jo vetëm për banorët e BBV por edhe për fansat që e ndjekin thujase...

Çfarë mendon për Donald dhe Beatrix? Ish-fituesi i ‘Big Brother’ flet pa filtra

Vesel Kurtishaj, ish-fituesi i ‘Big Brother Albania 8’, ishte ftuar sot në emisionin e Top Albania Radio, “Live From Tirana”. Sigurisht ai u pyet se...

Gabimi më i madh i një nëne? Harron veten

ËSHTË NJË GABIM QË E BËJNË SHUMË, NE E SHOHIM NËNËN TONË SIKUR TË ISHTE VETËM DHE THJESHT NËNË, JO NJË GRUA ME ËNDRRAT...

Sport

Shendeti

Turizem

Teknologji

Showbiz

Me te lexuarat