Floriana Garo, zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, ka sulmuar kryedemokratin Lulzim Basha, pasi në një postim në rrjetet sociale shprehet se është partner në vjedhje me kryeministrin Rama.

Ajo thotë se Rama shton mandatet teksa Basha shton milionat, ndërsa demokratët kalojnë nga humbja në humbje.

“Partneri i vetem i Lulzim Braves ne vjedhje eshte Edi Rama, fale te cilit Luli mbush xhepat. Ndersa Rama shton mandatet Lulzim Brava shton milionat qe vjedh me lejen e tij ndersa demokratet kalojne nga humbja ne humbje!

Kurre me!

PD do te krijoje aleancen me te gjere qytetare per te bashkuar cdo ze opozitar ne luften pa kompromis me narko-regjimin dhe pengun e tij mjeran! Ditet e pazareve kane marre fund!

Vetem te bashkuar mund te ofrojme nje opozite te vertete dhe fituese mbi narkoshtetin ashtu sic ja kemi fituar dhe kunder diktatures komuniste!

E ardhmja jone eshte fitorja”, shkruan Floriana Garo.

Radari.al