Bora Zemani ka qenë pa dyshim kryefjalë e mediave rozë gjatë muajve të fundit. 

Dhe lakimi i emrit të saj në çdo vend duket se është shpërblyer në mënyrën më të mirë.

Mbrëmjen e djeshme, teksa ishte duke festuar ditëlindjen me miqtë dhe familjarët e saj, moderatorja bukuroshe ka arritur 1 milion ndjekës në rrjetin social Instagram.

Ajo nuk është vajza e parë shqiptare që ka arritur një numër të tillë, por pa dyshim e vetmja që ka marrë kaq shumë ndjekës në një kohë kaq të shkurtër.

Radari.al