Adelina Tahiri ndodhet në Stamboll, prej nga ka ndarë foto e video me ndjekësit në rrjetet sociale. Së fundmi ajo postoi disa foto në llogarinë e saj në Instagram teksa po shijonte një darkë.

Por, shumë nga ndjekësit e saj po i uronin asaj një shtatzëni të mbarë dhe ishte mbishkrimi i saj ajo që ngriti dyshimet.

Në postimin e saj me katër fotografi ajo shkroi, “Me Lajme te mira ????”.

Radari.al