E hënë

Mëngjesi: 1 kivi, gjysmë banane, 1 pjeshkë dhe 1 kos pa yndyrë. 

 Para dreka: 1 lëng frutash dhe 2 biskota me miell.

 Dreka: supë krem me kërpudha, sallatë pule me mollë, misër dhe kivi, me vaj ulliri, mustardë, uthull dhe kripë. Një copë djathë.

Pasdite: 1 kos pa yndyrë.   

Darka: supë perimesh, 1 vezë dhe 1 kivi.

E martë

Mëngjesi: qumësht i skremuar me drithëra dhe 1 kivi.

Para dreka: 1 fetë bukë me djathë dhe 1 lëng frutash. 

Dreka: 1 filxhan oriz të zier me karkaleca, 1 kivi, një copë djathë. 

Pasdite: 1 lëng me domate dhe 2 biskota me miell.

Darka: lulelakër e zier dhe e spërkatur me lëng limoni dhe pak vaj, 1 kos pa yndyrë dhe 1 kivi. 

E mërkurë

 Mëngjesi: 1 kivi , qumësht i skremuar me kakao dhe 3 biskota.

Para dreka: 2 biskota me marmaratë. 

Dreka: supë kremoze e përgatitur me presh dhe  qumësht të skremuar, fileto pule dhe 1 kivi, një gotë lëng portokalli.

Pasdite: 1 kos me pak yndyrë.      

Darka: sallatë me domate, 2 feta proshutë dhe djathë.

E enjte

Mëngjesi: drithëra me qumësht të skremuar, 1 kivi dhe 1 mollë.

Para dreka: 1 fetë buke me djathë pa yndyrë.     

Dreka: 1 filxhan me pure patate dhe një copë mish viçi, 1 kivi dhe 1 kos pa yndyrë. 

Pasdite: 1 lëng frutash.      

Darka: sallatë me perime, 1 kivi dhe 1 kos pa yndyrë, një copë djathë. 

E premte

Mëngjesi: sallatë frutash me portokall, kivi, mollë dhe një gjysmë banane; 1 gotë qumësht i skremuar.

Para dreka: lëng domate, një copë djathë dhe 2 biskota. 

Dreka: Thjerrëza të ziera me perime, 1 kos dhe 1 kivi.

Pasdite: 2 biskota.

 Darka: sallatë me lakra dhe djathë.  

E shtunë

Mëngjesi: 2 kivi dhe 1 kos pa yndyrë.

Dreka: Spageti me salcë domatesh, 1 copë mish viç. 

Pasdite: 1 lëng frutash.     

Darka: 2 kivi.

E diel: Përsërisni njërën nga ditët e mëparshme. 

Radari.al