Identifikohet nëna në Vlorë, e cila ndërmori aktin ekstrem, ku u hodh nga kati i 5 i një pallati bashkë me fëmijen e saj të mitur dhe për pasojë kanë ndërruar jetë. 

Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen ‘Pavarësia’. Raportohet se bëhet fjalë për Pamela Mërtirin. Sipas dëshmitarëve, gruaja, rreth 35 vjeçe nuk jetonte në këtë pallat.

Radari.al