Juristi i njohur Kreshnik Spahiu ka komentuar deklaratat e bëra së fundmi nga Lulzim Basha.  “O Zot çfarë fati ka Edi Rama. Paska lind me këmish!”, shkruan me ironi Spahiu.

Postimi i Kreshnik Spahiut

“Unë humba zgjedhjet pasi populli më donte mua, por jo Berishën dhe Metën sepse ata s’kanë vota. Në 2025 kur të përjashtoj gjysmën e partisë, fitoren e kam në xhep me Gazin dhe Enkeledin”

Lulzim Basha LIVE në Top-Channel

O Zot çfarë fati ka Edi Rama. Paska lind me këmish!

Radari.al