Meridian Ramçaj është një nga hyrjet e reja në ‘Big Brother VIP’, i cili ka krijuar situata të shumta në vetëm pak ditë.

Ai është ish banor i Big Brother Albania 7 e për këtë arsye një pjesë e publikut nuk e priti mirë hyrjen e tij si edhe besojnë se Meridiani është i infiltruar nga produksioni për të nxitur debate e veçanërisht për të sulmuar Donaldin.

Në rrjetin social Instagram, menaxhuesi i faqes së Meridianit ka reaguar duke postuar dy video të tij në Big Brother ku Meridiani sqaron qëndrimet, bashkangjitur dhe me këtë shkrim:

MESAZHEVE TE SHUMTA SHUME OFENDUESE PERSONALISHT PËR MERIDIANIN DHE FAMILJEN E TIJ NGA FANSA ME ACCOUNT FAKE TE DONALDIT (SPECIFIKOJME PASI JANE VETEM TE TIJ DHE SHUME PAK TE SEMIT E ASKUJT TJETER) , DEKLARATA NEGATIVE NGA ISH KONKURENTE TE TJERE TE BIG BROTHER QE NDRYSHE NGA MERIDIANI JANE LUTUR PËR TE QENE PJESE E KETIJ FORMATI DHE NUK JANE PRANUAR, DEKLARATA NGA PERSONA PSEUDO ‘PUBLIKE’ QE KERKOJNE TE ULIN FIGUREN E MERIDIANIT DHE PRODUKSIONIT TE “BIG BROTHER VIP”  NE KETE RRUGETIM TE TIJ PREJ VETEM 3 DITESH DUKE THENE QE ESHTE I INFILTRUAR .. MERIDIANI U JEP VETE PERGJIGJE NE KETO DY VIDEO! MERIDIANI NUK KA ASGJE PERSONALE AS ME DONALDIN DHE ME ASKEND NE ATE SHTEPI.KA TE DREJTEN E TIJ TE JAPE PELQIMET DHE MENDIMET E TIJ PËR CDOKEND ATY ASHTU SI DHE TË TJERËT BEJNE. AI NUK KA QENE AS ESHTE I INTERESUAR TE BEJE PJESE NE GRUPE SIC JANE KRIJUAR E NUK MOHOHEN DOT NGA ASKUSH QE NDJEK BB VIP. KA ARDHUR PËR TE VAZHDUAR KETE RRUGETIM I VETEM SIC AI THOTE DHE PA ‘PATERICA’! JU UROJME TE GJITHE BANOREVE SUKSESE, POR FANSAT E CDO PERSONAZHI ATY DUHET TE NDALOJNE SE DENIGRUARI DHE KERCENUARI FAMILJET E TE TJEREVE. HARXHONI ENERGJINE TUAJ PËR TE MBESHTETUR ATE QE PELQENI E MOS TREGONI QE REALISHT NJE PERSON MBESHTETET NGA GETO KRIMINELESH!

Videot bashkangjitur:

Radari.al