Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të shtunë me një video nga bukuritë e liqenit të Komanit. Më saktësisht nga Maja e Murgës.

Ky është destinacioni më i ri turistik i Pukës sipas kreut të qeverisë dhe vetëm këtë vit ka pritur mbi 7000 vizitorë.

“Mirëmëngjes, dhe me bukuritë që shtrihen mbi liqenin e Komanit, Maja e Murgës, destinacioni më i ri turistik i Pukës që këtë vit ka pritur mbi 7000 vizitorë, ju uroj një fundjavë të qetë”, shkruan Rama në Facebook.

Radari.al