Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga stadiumi i rilindur i lojërave me dorë në Tropojë.

Teksa poston foto nga stadiumi, Rama shkruan se është një hapësirë sportive e standardeve europiane.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me stadiumin e rilindur të lojrave me dorë në Tropojë, një hapësirë sportive e standardeve europiane, që reflekton ambicien tonë transformuese në funksion të çdo komuniteti, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama.

Radari.al