Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje nga rruga e Arbrit. Kreu i qeverisë në një postim në rrjetet sociale kujton edhe një herë se do të hapet në datë 29.“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje të veçantë nga rruga e Arbërit që më datë 29 do të hapet për qarkullimin e automjeteve, ju uroj një ditë mbarë“, shkruan Rama.

Radari.al