Lajmin e ka bërë të ditur vetë Zaimina, nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram. Në imazhin bardh e zi, ajo shfaqet e veshur me një palë pantallona dhe me një këmishë, të cilën e ka hapr në pjesën e barkut për të treguar se sa shumë i është rritur. Megjithatë, Vasjari nuk e zbuloi gjininë, por tregoi se është në muajin e 5-të.

zaimina vasjari

“E bekuar me një engjëll tjetër”,- ka shkruar ajo.

Më herët këngëtarja kishte shprehur dëshirën për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Do të doja që në vitin 2019 të kisha një shtatzëni, që në 2020-n të kem edhe një bebe tjetër, por gjërat do të shihen nga angazhimet e punës dhe të gjitha gjërat që do të vijnë”,- tha Zaimina në atë kohë. E mesa duket dëshira po i realizohet tani në 2021-shin.

zaimina vasjari (1)
zaimina vasjari (2)
zaimina vasjari (3)
zaimina vasjari (4)
zaimina vasjari (3)
zaimina vasjari (9)
zaimina vasjari (13)
zaimina vasjari (5)
zaimina vasjari (7)
Radari.al