Partnerja e reperit të dashur për publikun, Ledri Vula, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, Sara Hoxha ka vendosur që të bëjë një bisedë virtuale me ndjekësit e saj të shumtë, të cilët i kanë bërë pyetje nga më të ndryshmet.

Duket se fansat e duan Ledrin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, pasi kanë pyetur Sarën nëse do e linte atë që të bëhej pjesë e “Big Brother VIP”.

Ledri Vula pjesë e “Big Brother VIP”? Partnerja e reperit: Me

Dhe partnerja e Vulës është përgjigjur pozitivisht: “Me këtë që na bëri Bora patjetër që po”.

Kujtojmë se moderatorja e njohur, Bora Zemani u takua me Donald Veshajn brenda shtëpisë së famshme dhe dyshja dhuruan shumë emocione te teleshikuesit.

Ledri Vula pjesë e “Big Brother VIP”? Partnerja e reperit: Me

Më pas një ndjekës e ka pyetur Sarën: “A të shikon Ledri si Donaldi Borën?”.

“Po aman tani mos na bëni të qajmë”, është pëgjigjur Sara.

Ledri Vula pjesë e “Big Brother VIP”? Partnerja e reperit: Me

Ndërkohë një tjetër i ka shkruar “Për këta që të pyesin të shikon Ledri si Donaldi…se kanë parë prankun kur i ke bërë Ledrit si të fliste”. Sara: Më duket se jo pra po nuk ka gjë…

Ledri Vula pjesë e “Big Brother VIP”? Partnerja e reperit: Me

Bukuroshja ka vendosur dhe linkun e videos për t’u treguar të gjithëve se si e sheh Ledri:

Ledri Vula pjesë e “Big Brother VIP”? Partnerja e reperit: Me
Radari.al