Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me pamje nga stadiumi i Kukësit.

Rama ka publikuar një video ku shihet teksa shtrohet qilimi i blertë i stadiumit të Kuksit, teksa shkruan se kjo përmbyll edhe këtë vepër që është në shërbim të komunitetit kuksian.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me qilimin e blertë të Stadiumit të Kukësit që përmbyll edhe këtë vepër të re publike në shërbim të komunitetit kuksian, ju uroj një fundjavë të mbarë🙏” shrkuan Rama në postimin e tij.

Radari.al