Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Shengjin, dhe protagoniste jane emigrantet afgane.

Behet me dije se një grua afgane ka qëlluar me thikë një shtetas tjetër me kombësi afgane.

Burimet bëjnë me dije se i plagosuri është dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës.

Por nuk dihet ende gjendja shendetësore e tij. Pritet që policia të dalë me deklaratë zyrtare oër ngjarjen.

Radari.al