Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia.

Ndonëse herë e quan zënkë here ndarje duket se marrëdhënia e Teas është në krizë dhe këtë e pohoj me gojën e saj.

Rikujtojmë se pak javë më parë, i dashuri e surprizoi Tean në emision me një buqetë me trëndafila, por nuk dihet sesi do të shkojë kjo krizë mes çiftit.

Radari.al