Teksa në sytë e publikut u duk se historia mes Andit dhe Jasminës u rindez sërish me ballafaqimin e tyre para disa ditësh në “Për’puthen 3”, në skenë ka dalë një person tjetër.

Disa detaje të çojnë në përfundimin se mes ish-konkurrentes së “Për’puthen” dhe Erik Fullanit mund të ketë diçka.

Në rrjete sociale vërehen disa detaje që i kanë bërë ndjekësit të dyshojnë:

1)  Jasmina dhe Eriku, djalit të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

2)  Muaj më parë, kur Jasmina kishte vëmendjen maksimale u shfaq në Instagram-in e Erik Fullanit në një video Live ku dhe dërgoi një puthje publikisht, por më pas u shpreh se kjo ishte e gjitha një shaka.

3) Të dy shihen me të njëjtat rroba veshur.

Radari.al