Me shpresën se epoka e punës nga shtëpia mori fund, kthehemi tek qejfi i kombinimeve për veshjet e punës! Rikthimi në zyrë kërkon pak më shumë përpjekje sesa pizhamat para një lap top-i. Çfarë të veshim për punë është pyetja që i bëjmë vetes çdo mbrëmje, por nëse doni të dukeni elegante, thjeshtë dhe praktike në të njëjtën kohë hidhini një sy kombinimeve më poshtë. Nga një veshje për çdo ditë të javës!

1. XHINSE + XHAKETË + ÇIZME

Nga e hëna në të premte: 5 super veshje për çdo

2. NJË KOSTUM I TILLË

Nga e hëna në të premte: 5 super veshje për çdo

3.FUSTAN I TRIKOTUAR + ÇIZME TË GJATA + XHAKETË

Nga e hëna në të premte: 5 super veshje për çdo

4. NJË FUND I NGUSHTË + PULOVËR + ÇIZME LËKURE

Nga e hëna në të premte: 5 super veshje për çdo

5. PANTALLONA TË ZEZA + KËMISHË E BARDHË + JELEK

Nga e hëna në të premte: 5 super veshje për çdo
Radari.al