Ata janë padyshim një nga dyshet më të komentuara të momentit. Bëhet fjalë për Fifi dhe Graniti. Të dy ata kanë shprehur edhe pëlqim për njëri-tjetrin.

Por si shihet lidhja e tyre jashtë shtëpisë së famshme?!

I ftuar në “Fan Club” me Dojna Mema, Graciano Tagani foli si miku I ngushtë i Fifit dhe si duket nuk është shumë dakord me këtë lidhje.

Ai madje u shpreh se nëse nuk do ishte për Fifin, Graniti do dilte i pari, para Elhaid Cufit. 

“Graniti po e shfrytëzon, nëse Fifi nuk do ishte aty, ai do dilte i pari dhe jo Elhaidi!

Radari.al