Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar mbledhjen e “Foltores” së radhës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha bën me dije se këtë të martë do të zhvendoset në Peshkopi.

“Njoftim!
Diten e marte me daten 19 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te Peshkopise do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Peshkopise te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shkruan Berisha.

Radari.al