Lëkundje tërmeti u ndjenë para pak çastesh në Tiranë dhe në disa qytete të veriut të vendit.

Epiqendra ka qenë në afërsi të Lezhës me magnitudë 5 të shkallës Rihter.

Nuk raportohet për të lënduar.

Në përditësim…

Radari.al