Një operacion i madh është zhvilluar nga RENEA gjatë ditës së fundit në Kukës.

Bëhet me dije se operacioni është zhvilluar për ndalimin e shpërndarjes së lëndëve narkotike.

Burime për media bëjnë me dije se në lidhje me këtë operacion policia ka arrestuar disa persona. Disa të rinj janë arrestuar dhe shoqëruar në komisariat.

Pritet njoftimi zyrtar në lidhje me këtë operacion të zhvilluar në Kukës.

Vijon…

Radari.al