L’Équipe raporton se sulmuesi i kombëtares argjentinase dhe i PSG, Mauro Icardi humbi stërvitjen me klubin e tij këtë mëngjes për shkak të ndarjes së tij nga Wanda Nara.

Thuhet se ai është prekur shumë negativisht nga vendimi i saj për të lënë Parisin, me fëmijët e tyre, gjë që ajo e bëri këtë drekë të së dielës.

Të Shtunën, Nara, e cila është gjithashtu agjente e Icardit, shkoi në Instagram për të akuzuar Icardin se e tradhtoi me një “zuskë”.

Radari.al