Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim e ka nisur javën me një shëtitje në bregdetin e Vlorës.

Vetë ajo ka ndarë foto në rrjetet sociale me peshkatarë dhe banorë të zonës.

Kim shprehet se është e lumtur ta nisë të hënën me këtë shëtitje buzë plazhit të Vlorës.

“E lumtur që e nis javën me një shëtitje në plazhin e Vlorës”, shkruan ajo.

Radari.al