“Ka ardhur koha të ndryshojë optika e sistemit”, kështu është shprehur avokati Spartak Ngjela teksa ka komentuar rritjen e çmimeve dhe krizën  energjetike që ka mbërthyer vendin.

Ngjela shprehet se rroga minimale në Shqipëri duhet të jetë 900 dollarë.

“Më mirë që ra kriza të shohim si do e zgjidhë”, thotë ndër të tjera avokati.

Radari.al