Episodi i fundit i “Friends” u transmetua në 2004, por seriali ka ende një bazë të madhe fansash të përkushtuar. Edhe nëse seriali nuk është i preferuari juaj, veshjet e Rachel duhet të jenë patjetër. Roli i aktores solli disa nga tendencat më të rëndësishme të viteve ’90, që vazhdojnë të rikthehen vazhdimisht edhe kësaj dite.

Më poshtë gjeni disa veshje të aktores, që ia vlejnë të kopjohen edhe sot.

P.s: Mos harroni të shihni edhe modelet e flokëve.

– Kombinoni një fund me kuadrate me një golf 

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Plotësojeni veshjen me një xhaketë

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Ndihuni nostalgjikë duke veshur paliçeta dhe një bluzë

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Një kostum #monokromatik

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Një fustan klasik, i thjeshtë

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Veshje casual, e rehatshme dhe ideale për kohën

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Pantallona (thuajse) ushtarake

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Minifund + çizme të gjata

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Tone të lehta toke

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Dizajni me kuadrate

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Një fustan i rehatshëm që mund ta vishni kurdoherë

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Lidhni këmishën

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i

– Mos harroni të vishni pellusha (jo të vërtetë, me ngjyra)

10+ veshje ikonike të 'Rachel Green', që mund t'i
Radari.al