Futbollisti Granit Cana, shqiptar i Kosovës është një prej konkurrentëve të Big Brother VIP.

Graniti tërhoqi shumë vëmendje te vajzat për pamjen e tij e përveçse si futbollist ai u prezantua dhe si model.

Ai ka marrë pjesë te videoklipi i këngës “Johnny” të këngëtares Tayna.

Radari.al