Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Mesul të Pukës.

Një 40-vjeçare me inicialet D.K ka rënë nga pema e arrës dhe për pasojë ka gjetur vdekjen rrugës teksa po transportohej për në spital.

Forcat policore kanë shkuar në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e aksidentit të rëndë.

Sipas raportimeve të para, ngjarja dyshohet të jetë aksidentale.

Radari.al