Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje piktoreske të aksit Dardhë-Arrëz-Nikolicë.

Rama teksa poston videon shkruan se zona shërben jo vetëm për banorët, por edhe zgjimit turistik në të katër stinët e vitit.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me pamjen piktoreske të aksit Dardhë-Arrëz-Nikolicë, që i shërben jo vetëm banorëve po edhe zgjimit turistik në të katër stinët e vitit të një prej zonave më të magjishme të Shqipërisë, ju uroj një fundjavë të qetë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Radari.al