Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ledjana Premga, ka eksperimentuar herë pas here me look-un përgjatë kohëve të fundit. Por ndryshimi që ka bërë së fundmi, i ka dhënë një hije totalisht ndryshe.

Teksa u është rikthyer flokëve të zinj, ajo ka vendosur që të bëjë edhe një tjetër ndryshim. Ledjana tashmë ka prerë edhe baluket.

Ish-konkurrentja e ka treguar ndryshimin e bërë me anë të një postimi në rrjete sociale. “Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Ledjanës?”, i kanë komentuar ndjekësit, por dhe e kanë komplimentuar.

“Kush je ti dhe çfarë i ke bërë
“Kush je ti dhe çfarë i ke bërë
Radari.al