SHCBA  ka arrestuar ditën e sotme një polic të qarkullimit rrugor.

Mësohet se efektivi Zyber Halili  ka rënë në pranga për korrupsion pasiv

Burime bëjnë me dije se janë nën hetim dhe disa policë dhe shtetas të tjerë.

Radari.al